Filo Kiralama Hizmetleri


Araç ihtiyaçlarını karşılamanın en avantajlı ve kolay yolu olan filo araç kiralama ile şirketler; araçların sigorta, bakım, vergi ve lastik gibi giderleri ve takibiyle uğraşmak zorunda kalmaz. Arıza veya kazalarda yedekleme araç verildiği için iş kaybını engeller ve amortisman bedeli ayırmak gibi bir zorunlulukları olmadan esas faaliyet karlarını ortaya çıkarabilirsiniz…

Filo Kiralama ve Sağladığı Avantajlar Filo kiralama sayesinde ciddi bir finansman avantajı sağlarsınız ve finans kaynağınızı sürekli değer kaybeden bir yatırım kalemine bağlamamış olursunuz.

Filo kiralama, firmanıza değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantaj sağlar. Günümüzde pek çok kuruluş, araç satın alma yerine uzun dönem kiralamayı tercih ediyor ve operasyonel filo kiralamanın avantajlarından yararlanıyor.

Özellikle araç filosu bulunan şirketler için araç kiralamak satın almaktan çok daha akılcı bir çözüm olmaktadır.

Sarıgül Turizm “koşulsuz müşteri memnuniyeti” odaklı, müşterinin talepleri doğrultusunda her marka aracı uzun dönem sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Sarıgül Turizm, filo kiralama kapsamında;

    - Araçlar 0 km ve eksiksiz teslim edilir.
    - Araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımlar filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılır ve bu işlem için ödenecek ücretler Sarigüller Turizm tarafından karşılanır.
    - Araç lastik değişimi Sarigüller Turizm tarafından yapılır.
    - Sigorta kapsamı, kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Sarigüller Turizm kasko poliçesi ve zorunlu trafik - sigortası dâhilindeki tüm teminatları karşılar.
    - Aracın servislerde 24 saatten fazla kalması gereken her türlü durumda mağduriyeti gidermek amacı ile 48 saat içerisinde yerine muadil bir araç verir ve bu araç için ek ücret talep edilmez.
    - Kasko ve trafik sigorta giderleri karşılar.
    - Kiralama süresi minimum 12 ay maksimum 48 aydır.

 
Hızlı İletişim :
Kemalpaşa Mah. Sultanmurat Cad. No: 1 Kat: 3 Sefaköy - Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0212 424 0 211
Faks : 0212 424 0 212
Mail:info@sarigullerturizm.com.tr
 

Ana Sayfa | Haberler | Hakkımızda | Fotoğraflar | Referanslarımız | İletişim


Bu Site Sarıgüller Turizm Aittir. | Tüm Hakkı Saklıdır. © 2021


Kurumsal Mail Giriş  |  Web Tasarım : Vizly.Com