KURUMSAL


YÖNETİM KURULU BŞKANIMIZIN MESAJI

Sarıgüller Turizm olarak, günümüz ekonomisi hızla globalleşmekte, nitelikli iş gücüne olan ihtiyaçta paralel olarak hızla devam etmektedir. Biz işverenler olarak çalışanlarına vefalı, ilgili, yardımsever bir tavırla yaklaşmanın gayreti içinde bulunmayı, yaratılanı sevmenin yaratandan ötürü olduğunu savunmaktayız. Ortak noktanın insan olduğunu, başarının insana olan önemin ürünü olduğunu bilmekteyiz. Dünyada yapılan yatırımların en önemlisinin insana olan yatırım olduğunun bilincindeyiz.
16 yılı aşkın süre içerisinde kamu sektörleri, sivil toplum örgütleri, özel sektörler, eğitim sektörleri ve sağlık sektörlerinde, bilgilerimize bilgi katarak toplum refahına hizmet etmekteyiz. Sarıgüller Turizm olarak başarının formülü, çok çalışmak, hızlı şekilde problem çözümlemek, düzenli ve düzeyli işler yapmaktır.


MİSYONUMUZ

Sarıgüller Turizm olarak, Güven duyulan, Konforlu, Kaliteli hizmet vererek Müşterilerimizin, çağdaş bir çalışma ortamında ekonomik, adil ve Çalışanlarımızın; kurallara saygılı ve sorunlara duyarlı davranarak, Çevremizin; tercih ettiği ve referans olarak gösterdiği bir kuruluş olmaktır.


VİZYONUMUZ

Sarıgüller Turizm olarak, Güvenirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak, Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek, Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak, Kaliteyi benimseyen Personelimiz ile kaliteli hizmet vermektir.


BİZ KİMİZ ?

Sarıgüller Turizm; Personel, Öğrenci taşımacılığı ve diğer ulaşım alanlarında 16 yılı aşkın tecrübesi, her yıl yenilenen araç filosu, güvenilir kadrosu ile bütün yenilikleri takip eden çağdaş hizmet anlayışı, nitelikli insan kaynağı, sektöründe taşıdığı insan sayısının çoğunluğu ile değil, verdiği hizmetin kalitesinin yüksekliği ile anılan firma olmayı hedefleyerek faaliyete geçmiştir.

Şehir İçi taşımacılıktaki birikimini turizm alanında da sergilemeyi amaçlayan şirketiniz son yıllarda yaptığı atılımlarla Şehirlerarası gezi, Kültür turları, Filo araç kiralama ve VIP Transfer hizmetleri alanında da faaliyete geçmiştir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Sarıgüller Turizm; dünyamızın kısıtlı kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması bilinci ile hareket etmektedir. Doğal kaynakların kullanımını azaltarak, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen göstermektedir. Çevre ile ilgili yasal mevzulara ve düzenlemelere uymaktadır. Profesyonel kadrolar, müşteriler ve tedarikçiler çevre konusunda bilinçlendirilerek, faaliyetlerde ve yeni yatırımlarda çevre faktörünü dikkate almaktadır. Kurum kültürü, kalite anlayışı ve sorumluluklarını yerine getirme bilinci ile Türkiye’de taşımacılık sektöründe “marka” olma yolundadır. Bu yolda, kaliteden ödün vermeden, evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişme ve iyileştirme çabası içindedir. Standart ve mevzuatların belirlediği şekilde, müşteri beklenti ve standart çizgisinin üzerinde hizmet üretmeye çalışmaktadır.
Sarıgüller Turizm; çalışanları, sorumluluklarının bilincinde, katılımcı, teknolojiyi yakından takip eden kişilerden oluşmaktadır. Sektörün öncüsü ve takip edilen bir kurum olma niteliğini, evrensel değerlerden aldığı güçle sağlamaktadır. Ayrıca; eğitimli ve deneyimli personellerimizle müşterilerimizin taleplerine maksimum düzeyde cevap vermek, gelişen teknolojiye paralel bir misyonda ilerlemek, değişen piyasa koşullarında değişmeyen iş disiplinimizi verdiğimiz hizmete doğrudan yansıtmaktayız.

 
Hızlı İletişim :
Kemalpaşa Mah. Sultanmurat Cad. No: 1 Kat: 3 Sefaköy - Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0212 424 0 211
Faks : 0212 424 0 212
Mail:info@sarigullerturizm.com.tr
 

Ana Sayfa | Haberler | Hakkımızda | Fotoğraflar | Referanslarımız | İletişim


Bu Site Sarıgüller Turizm Aittir. | Tüm Hakkı Saklıdır. © 2021


Kurumsal Mail Giriş  |  Web Tasarım : Vizly.Com